Mezinárodně uznávaná farmaceutická společnost ESENTICO LLC v Kalifornii v USA je držitelem 25 evropských, 8 amerických a 5 kanadských patentů především v oblasti doplňků stravy. Jedním z nich jsou také patenty afrodisiaka Maxxes pro muže a Maxxes pro ženy.

Společnost ESENTICO LLC vyrábí a distribuuje doplňky stravy podle nejpřísnějších norem po celém světě. Mezi další produkty patří například Slimtrax, Omega Carnitine, Memoryn, Glucozyn nebo Prostatyn. Celý proces distribuce je pečlivě hlídán a každý článek od výroby až po distribuci s nimiž ESENTICO LLC spolupracuje musí dodržovat přísné postupy, které zaručují kvalitu a přesnost během skladování a přepravy výrobků. Společnost ESENTICO LLC obchoduje na trzích Evropy (28 zemí), Ruska, Austrálie a Spojených států amerických.

Filosofií společnosti je nejen být největším výrobcem kvalitních a přírodních doplňků stravy, které jsou pro zákazníky zároveň cenově dostupné. Ale rovněž nabídnout výrobky, které uspokojí potřeby a požadavky moderních zákazníků s vysokými nároky na kvalitu.