V USA patentovali přírodní "viagru". Prodává se i v Česku.


Mezinárodně uznávaný farmaceutický odborník a zakladatel společnosti ESENTICO LLC v Kalifornii Dr. Dušan Ninkov je držitelem 25 evropských, 8 amerických a 5 kanadských patentů především v oblasti doplňků stravy. Jedním z nich je nově také patent nového afrodisiaka MAXXES.

Zprofanovaná slova jako erektylní dysfunkce, porucha erekce, viagra a další jsou především v posledních letech jedním z hlavních marketingových taháků farmaceutických a nutno zdůraznit chemických gigantů. Rozhodně se není čemu divit, když se v České republice prodává na jeden milion balení léků na erekci ročně. Ale jak rychle zjišťujeme, že se bez těchto “léků” skoro žádný muž neobejde, stejně tak rychle se celá řada vědců navrací k informacím již dávno objeveným.

Čínská medicína byla inspirací i pro Dr. Ninkova jež došel k závěru, že přírodní cestou lze řešit nejen ten základní dysfunkční problém, ale zároveň s tím spojené psychické vyrovnání, mentální pohodu nebo jen prohloubení prožitků a vnímání smyslů. Dysfunkce je následek problémů, a proto kombinace použitých bylinek v MAXXESu řeší i důsledky. Jedná se především o antioxidanty, imunostimulátory, květiny uvolňující nervové napětí nebo pomáhající zlepšovat krevní oběh. V neposlední řadě po tisíciletí známé afrodisiaka, jako jsou jasmínový olej, kustovnice čínská, ženšen pravý, lesklokorka lesklá a cananga vonná nebo-li ylang- ylang.

Dnes se Maxxes prodává ve více jak 20-ti zemích světa a nově také v České republice, kde jej lze zakoupit od exkluzivního prodejce na adrese www.uspechmuze.cz. V České republice je notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR a testován Státním zdravotním ústavem včetně posudku Sexuologického ústavu 1.LF UK.

Odkaz na originální článek na www.best4man.cz

Odkaz na online verzi časopisu START na www.podnikani-start.cz