maxxes-pro-zeny

Maxxes pro ženy je nově objevená kombinace silně bylinných složek, která může pomoci lepšímu sexuálnímu prožitku. Zajišťuje kvalitnější a dlouhé vzrušení s emocionálně plným sexuálním apetitem*.

•  Silně může pomáhat zvyšovat libido
•  Násobí dráždivost a vzrušivost
•  Pomáhá k opakovaným orgasmům 
•  Nástup do 45 minut
•  Originální patent USA
•  100% přírodní složení
•  Luxusní balení po 1 ks

Bez vedlejších účinků.
 
Screen Shot 2014-01-06 at 11.41.52 AM
Screen Shot 2014-01-06 at 11.41.46 AMScreen Shot 2014-01-06 at 11.59.52 AM koupit_hned

Složení

Unikátní mix tropických plodů se skládá především ze silného extraktu antioxidantů, imunostimulátorů a bylinek uvolňující nervové napětí a podporující krevní oběh i do těch nejdůležitějších míst (Ženšen pravý, Lesklokorka lesklá). Také doplněny o, v čínské tradiční medicíně, nenahraditelné doplňky stravy (Kustovnice čínská, plody Palma Acai a Acerola Cherry).

zensen_02

*Ženšen pravý 

Obsahuje účinné látky saponiny, které uvolňují v organismu existující testosteron a ten zvyšuje sexuální apetit a potenci. Používá se také jako adaptogenní prostředek ke snížení negativního vlivu stresových faktorů na organismus.

lesklokorka_03

*Lesklokorka lesklá

Neboli také známá jako Chytrá houba. Aktivně působí imunostimulačně, podporuje přirozenou obranyschopnost a především podporuje oběhový systém pro lepší prokrvení. Navíc napomáhá udržet normální hladinu cholesterolu v krvi.

acai_03

Plody palmy Acai 

Patří mezi významné antioxidanty a rostliny bohaté na esenciální nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselinu olejovou (omega 9) a kyselinu linolovou (omega 6). Tyto látky zajišťují správnou sexuální aktivitu a zlepšenou funkci mozku a očí.

acerola_03

Třešeň Acerola 

Její mechanismus působení je dán velkým obsahem vitamínu C. Ten je nepostradatelný pro správné metabolické funkce celého organismu. Pomáhá při únavě a zvyšuje odolnost organismu proti infekcím.

kustovnice_cinska_01

Kustovnice čínská 

Má velmi blahodárné účinky na organismus člověka. Pro své silné účinky je považována v tradiční čínské medicíně za nenahraditelný doplněk stravy. Jedná se o pomocníka podporující sexuální potenci.

Maxxes je kombinace bylinných složek, která může pomoci lepšímu sexuálnímu prožitku. 1 tableta v blistru obsahuje: extrakt Acai Berry (50 mg), extrakt Ginseng (20 mg), extrakt Acerola Cherry (20 mg), extrakt Goji (10 mg), extrakt Ganoderma lucidum (10 mg), mikrokrystalická celuloza, maltodextrin, sladidla (sorbitol, xylitol), stearát hořečnatý, aroma lesního ovoce. Neobsahuje lepek, laktózu, sacharózu, vlákninu.

  • Návod k použití: Rozpusťte jednu tabletu pod jazykem 45 minut před pohlavním stykem.
  • Doporučené dávkování: Používejte 1 tabletu na den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Není určeno pro děti a těhotné ženy. Uchovávat mimo dosah dětí!
  • Skladování: Skladujte na suchém a temném místě

Varování: Pokud máte vysoký krevní tlak či užíváte nitrátovou terapii, poraďte se se svým lékařem před užíváním produktu! Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky!

Kvalita a bezpečnost

V České republice jsou výrobky Maxxes notifikovány u Ministerstva zdravotnictví ČR, byly posouzeny Státním zdravotním ústavem ČR a zároveň doporučeny Sexuologickým ústavem 1. LF UK a VFN. Společnost Esentico LLC v Kalifornii se zavázala při výrobě dodržovat ta nejpřísnější kritéria nutná pro dosažení nejvyšší kvality. Výroba je certifikována dle HACCP, normy ISO 22000 a certifikace GMP.

h0 kopie

Přípravek Maxxes pro ženy je notifikován u Ministerstva zdravotnictví ČR pod číslem OVZ-35.1.-19.03.2013-12899.

haccp_03

HACCP slouží k zajištění zdravotní nezávadnosti potravin během všech činností souvisejících s výrobou, skladováním, přepravou a prodejem spotřebiteli.

ISO_22000_01

ISO 22000 stanovuje hygienické požadavky pro společnosti podílející se jakýmkoliv způsobem na procesu, kdy se ze suroviny stává výrobek v domácnosti spotřebitele.

gmp2

Good Manufacturing Practice je systém zabezpečení zdravotní nezávadnosti ve všech fázích výrobního řetězce.

Forma doručení

Objednávku zasíláme do 1 pracovního dne. V případě objednání do 14:00 odešleme Maxxes ještě tentýž den. Službu zajišťuje Česká pošta. Samozřejmostí je diskrétní balení v neoznačené obálce.

V případě osobního odběru lze navštívit jedno z našich prodejních míst v sekci: Prodejní místa.

**100% záruka vrácení peněz, při objednání přes internet do 14 dnů. ***100% garance nejnižší ceny: objevíte-li produkt za nižší cenu u jiného prodejce, cenu Vám u nás dorovnáme. ****Dnes doprava zdarma platí při objednání minimálně 5 ks.