Maxxes-produkt

Maxxes pro muže obsahuje patentovanou kombinaci bylinek, které jsou již generacemi prověřeným pomocníkem na zvýšení sexuálního apetitu. Maxxes napomáhá přírodní cestou vyvolávat erekci, prohlubuje intimní prožitky, podporuje smyslové vnímání (kognitivní funkce)* a může přispět ke zvětšení erekce až o 2 cm.

•  Pomáhá vyvolávat a udržet zdravou a normální erekci
•  Prodlužuje dobu pohlavního styku
•  Pomáhá udržovat dobré sexuální vztahy
•  Nástup do 45 minut
•  Účinnost až 36 hodin
•  Originální patent USA
•  100% přírodní složení
•  Luxusní balení po 1 ks

Bez vedlejších účinků.
Doporučeno Sexuologickým ústavem 1. LF UK a VFN - posudek zde

Screen Shot 2014-01-06 at 11.41.46 AMScreen Shot 2014-01-06 at 11.41.52 AMScreen Shot 2014-01-06 at 11.59.52 AMkoupit_hned

Složení

Unikátní kombinace květin a hub se skládá především z antioxidantů, imunostimulátorů a bylinek uvolňující nervové napětí a podporující krevní oběh i do těch nejdůležitějších míst (Ženšen pravý, Lesklokorka lesklá). Také doplněny o, v čínské tradiční medicíně, nenahraditelné doplňky stravy (Kustovnice čínská, Jasmínový olej, Cananga vonná).

lesklokorka_03

*Lesklokorka lesklá

Neboli také známá jako Chytrá houba. Aktivně působí imunostimulačně, podporuje přirozenou obranyschopnost a především podporuje oběhový systém pro lepší prokrvení. Navíc napomáhá udržet normální hladinu cholesterolu v krvi.

zensen_02

*Ženšen pravý

Obsahuje účinné látky saponiny, které uvolňují v organismu existující testosteron a ten zvyšuje sexuální apetit a potenci. Používá se také jako adaptogenní prostředek ke snížení negativního vlivu stresových faktorů na organismus.

ylang_01

Cananga vonná

Zdrojem vzácné silice ylang-ylang jsou intenzivně vonící květy tropického stromu kanangy z Komorských ostrovů. Eseciální olej z této rostliny se používá často také v aromaterapii.

jasminovy_olej_03

Jasmínový olej

Je nesmírně cenný již od starověkých kultur – je známo, že již staří Egypťané ho užívali pro jeho sílu podporující libido.

kustovnice_cinska_01

Kustovnice čínská

Má velmi blahodárné účinky na organismus člověka. Pro své silné účinky je považována v tradiční čínské medicíně za nenahraditelný doplněk stravy. Jedná se o pomocníka podporující sexuální potenci.

Maxxes je doplněk stravy vytvořený s pečlivě vyrovnanou kombinací bylin, které byly vždy známy jako silná afrodisiaka a adaptogeny. 1 tableta v blistru (530 mg) obsahuje: extrakt Ginseng (20 mg), extrakt Lycium barbarum (20 mg), extrakt Ganoderma lucidum (20 mg), extrakt Cananga odorata (20 mg), extrakt Jasmínový olej (20 mg), škrob, maltodextrin, aroma mentol. Neobsahuje lepek, laktózu, sacharózu, vlákninu.

  • Návod k použití: Rozpusťte jednu tabletu pod jazykem 45 minut před pohlavním stykem.
  • Doporučené dávkování: Používejte 1 tabletu na den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Není určeno pro děti a těhotné ženy. Uchovávat mimo dosah dětí!
  • Skladování: Skladujte na suchém a temném místě

Varování: Pokud máte vysoký krevní tlak či užíváte nitrátovou terapii, poraďte se se svým lékařem před užíváním produktu!

Kvalita a bezpečnost

V České republice jsou výrobky Maxxes notifikovány u Ministerstva zdravotnictví ČR, byly posouzeny Státním zdravotním ústavem ČR a zároveň doporučeny Sexuologickým ústavem 1. LF UK a VFN. Společnost Esentico LLC v Kalifornii se zavázala při výrobě dodržovat ta nejpřísnější kritéria nutná pro dosažení nejvyšší kvality. Výroba je certifikována dle HACCP, normy ISO 22000 a certifikace GMP.

h0 kopie

Přípravek Maxxes pro muže je notifikován u Ministerstva zdravotnictví ČR pod číslem 64984/2011/OVZ.

h0 kopie

Přípravek Maxxes pro ženy je notifikován u Ministerstva zdravotnictví ČR pod číslem OVZ-35.1.-19.03.2013-12899.

logo-2

Laboratorní testy SZÚ ČR neprokázaly přítomnost nežádoucích látek a testy byly v celém rozsahu negativní. Protokol číslo 62/11.

Logo VFN2


Sexuologický ústav 1. LF UK a VFN zpracoval posudek produktu Maxxes pro muže, který jej doporučil také u pacientů... Pro více informací klikněte.

haccp_03

HACCP slouží k zajištění zdravotní nezávadnosti potravin během všech činností souvisejících s výrobou, skladováním, přepravou a prodejem spotřebiteli.

ISO_22000_01

ISO 22000 stanovuje hygienické požadavky pro společnosti podílející se jakýmkoliv způsobem na procesu, kdy se ze suroviny stává výrobek v domácnosti spotřebitele.

gmp2

Good Manufacturing Practice je mezinárodní systém zabezpečení zdravotní nezávadnosti výrobku během všech fází výrobního řetězce.

SGS Logo2

Certifikace SGS Food Testing Laboratory. SGS je mezinárodní certifikační společnost se sídlem ve Švýcarsku. Posuzuje zdravotní nezávadnost výrobku. 

Forma doručení

Objednávku zasíláme do 1 pracovního dne. V případě objednání do 14:00 odešleme Maxxes ještě tentýž den. Službu zajišťuje Česká pošta. Samozřejmostí je diskrétní balení v neoznačené obálce.

V případě osobního odběru lze navštívit jedno z našich prodejních míst v sekci: Prodejní místa.

**100% záruka vrácení peněz, při objednání přes internet do 14 dnů. ***100% garance nejnižší ceny: objevíte-li produkt za nižší cenu u jiného prodejce, cenu Vám u nás dorovnáme. ****Dnes doprava zdarma platí při objednání minimálně 5 ks.