Čím je Maxxes odlišný?

Maxxes pro muže je doplněk stravy a obsahuje patentovanou kombinaci bylinek, které jsou již generacemi prověřeným pomocníkem na zvýšení sexuálního apetitu. Maxxes napomáhá přírodní cestou vyvolávat erekci, prohlubuje intimní prožitky, podporuje smyslové vnímání (kognitivní funkce)* a může přispět ke zvětšení erekce až o 2 cm.

Je Maxxes bezpečný?

Maxxes je notifikován u Ministerstva zdravotnictví ČR pod čísly: 64984/2011/OVZ a OVZ-35.1.-19.03.2013-12899. Byl úspěšně laboratorně testovaný na Státním zdravotním ústavě v Brně. Zároveň byl posouzený a doporučený Sexuologickým ústavem 1.LF UK a VFN.

Společnost ESENTICO LLC je držitelem certifikátů HACCP, GMP a ISO:22000 apelující vysokou kvalitu na celý proces výroby (od počátku získání ingredience, přes výrobu až po finální distribuci).

Mohu Maxxes užívat denně?

Ano, bez jakéhokoli problému zpříjemní sexuální život a partnerský vztah každý den. Doporučené dávkování je 1 tableta během 24 hodin.

Mohu Maxxes užívat i když nemám problémy s erekcí?

Samozřejmě, Maxxes dokonce pomáhá s větší erekcí (až o 2 cm), pevnějším prokrvením, procítěnějšími zážitky a prodlouží pohlavní styk a rozvine smysly.

Zvyšuje chuť na sex?

Ano, Maxxes je také možné používat jako afrodisiakum.

Účinek 36 hodin, nebude to poznat třeba v práci?

Maxxes počká až do ložnice. Nemusíte se bát nečekaného a nenačasovaného vzrušení. Začne maximálně účinkovat až při stimulaci vašich smyslů a to i v následujících dnech. Není potřeba se obávat, i v případě dlouhé účinnosti, nečekaného překvapení.

Mohu se předávkovat? Mohu mít nějaké vedlejší účinky?

V případě nedodržení doporučeného denního dávkování mohou někteří jedinci pociťovat zažívací problémy.

S jakými zdravotními problémy nemohu Maxxes používat?

Pokud máte vysoký krevní tlak či užíváte nitrátovou terapii, poraďte se se svým lékařem před užíváním produktu.

 

Máte-li jiný dotaz, neváhejte se na nás obrátit zde: