V České republice jsou výrobky Maxxes notifikovány u Ministerstva zdravotnictví ČR, byly posouzeny Státním zdravotním ústavem ČR a zároveň doporučeny Sexuologickým ústavem 1. LF UK a VFN. 

Společnost Esentico LLC v Kalifornii se zavázala při výrobě dodržovat ta nejpřísnější kritéria nutná pro dosažení nejvyšší kvality. Výroba je dále certifikována dle mezinárodních standardů HACCP, normy ISO:22000 , certifikace GMP a zdravotní laboratoře SGS. 

h0 kopie

Přípravek Maxxes pro muže je notifikován u Ministerstva zdravotnictví ČR pod číslem 64984/2011/OVZ.

h0 kopie

Přípravek Maxxes pro ženy je notifikován u Ministerstva zdravotnictví ČR pod číslem OVZ-35.1.-19.03.2013-12899.

logo-2

Laboratorní testy SZÚ ČR neprokázaly přítomnost nežádoucích látek a testy byly v celém rozsahu negativní. Protokol číslo 62/11.

Logo VFN2


Sexuologický ústav 1. LF UK a VFN zpracoval posudek produktu Maxxes pro muže, který jej doporučil také u pacientů... Pro více informací klikněte.

haccp_03

HACCP slouží k zajištění zdravotní nezávadnosti potravin během všech činností souvisejících s výrobou, skladováním, přepravou a prodejem spotřebiteli.

ISO_22000_01

ISO 22000 stanovuje hygienické požadavky pro společnosti podílející se jakýmkoliv způsobem na procesu, kdy se ze suroviny stává výrobek v domácnosti spotřebitele.

gmp2

Good Manufacturing Practice je mezinárodní systém zabezpečení zdravotní nezávadnosti výrobku během všech fází výrobního řetězce.

SGS Logo2

Certifikace SGS Food Testing Laboratory. SGS je mezinárodní certifikační společnost se sídlem ve Švýcarsku. Posuzuje zdravotní nezávadnost výrobku.